מתגעגעים לשמש? חברות התעופה הישראליות מפרסמות את לו"ז הקיץ; אלו שלושת היעדים החדשים של ארקיע

מדובר בשלושה יעדים שארקיע לא טסה אליהם מעולם: סלובניה, מונטנגרו ויוון • והתדירות? מטיסה אחת בשבוע ועד ארבע טיסות שבועיות • במקביל, גם ישראייר הודיעה על לו"ז הקיץ שלה - אילו יעדים הוא כולל?

ארקיע / צילום: יח"צ
ארקיע / צילום: יח"צ

חברות התעופה ממשיכות לפרסם עוד יעדים ללו"ז הקיץ שלהן. ארקיע משיקה שלושה יעדים חדשים מבחינתה: לובליאנה בירת סלובניה - יעד שלאחרונה הכריזה עליו גם סאן דור מבית אל על. הטיסה ללובליאנה תפעל בתדירות של טיסה אחת בשבוע בחודשים יולי-אוגוסט; יעד נוסף הוא טיוואט במונטנגרו - יעד שאליו טסה גם ישראייר. ארקיע תפעיל טיסות למונטנגרו בתדירות של 2-3 פעמים בשבוע החל מפסח הקרוב ותציע גם חבילות וטיולים מאורגנים; היעד השלישי הוא האי סקיאטוס ביוון, אליו תפעיל ארקיע 4 טיסות בשבוע.

יעדים נוספים שארקיע מתעתדת לטוס אליהם בקיץ הם אמסטרדם, פריז וברצלונה - ליעדים אלה יתחדשו הטיסות בסוף חודש מרץ. עוד תפעיל ארקיע טיסות לבאטומי, באקו, ברגאמו, בוקרשט, בודפשט, קישינב, בורגז, שטרסבורג, לצד יעדים באיי יוון וביניהם קורפו, רודוס כרתים מיקונוס וקוס.

גם ישראייר הודיעה על לו"ז הקיץ שלה, הכולל טיסות לחאניה בכרתים, בתדירות של פעמיים בשבוע; לסקופיה במקדוניה, בתדירות של פעמיים בשבוע; לצד טיסות עליהן כבר הכריזה ליראבן בירת ארמניה, פלמה דה מיורקה, ריגה וציריך. במקביל ישראייר תחזק את פעילותה מנמל חיפה עם טיסות לרודוס ולפאפוס - טיסות אלה יוצעו גם במסגרת של חבילות ויופעלו בתדירות של טיסה שבועית. ישראייר תמשיך להציע גם טיסה ללרנקה מחיפה.

היעדים שאליהם ישראייר ממשיכה לטוס כוללים את מונטנגרו (לטיוואט ולפודגוריצה), סוצ'י, באטומי, ורנה, פראג וטיסה יומית לרודו. יעדים נוספים שברשימה של ישראייר הם סלוניקי, בלגרד, רומא, טיבילסי, מדריד, סופיה, אתונה, זגרב, שטוטגרט ועוד.

לא רק חברות ישראליות - גם חברת התעופה סייפרוס איירוייז תפעיל לראשונה טיסות ישירות לאתונה מנתב"ג. הטיסות יחלו לפעול בסוף חודש יוני. מדובר בקו שיפעל אחת לשבוע. את סייפרוס איירלינס, שהפעילה עד כה טיסות לקפריסין בלבד, מייצגת חברת טל תעופה.

צרו איתנו קשר *5988