אל על מבטלת את טיסותיה להונג קונג

חברת התעופה הודיעה כי תפסיק את הטיסות להונג קונג עד 20 במרץ בשל התפרצות נגיף הקורונה • האריכה את הפסקת הטיסות לביינג'ינג עד 24 באפריל

בהלת וירוס הקורונה בהונג קונג / צילום: Kin Cheung, Associated Press
בהלת וירוס הקורונה בהונג קונג / צילום: Kin Cheung, Associated Press

חברת אל על  הודיעה על ההפסקת הטיסות להונג קונג בשל התפרצות נגיף הקורונה. אחרי שהפסיקה לפני כשבועיים את טיסותיה לבייג'ין ודיללה את תדירות הטיסות להונג קונג, מודיעה החברה על הפסקת הטיסות בקו להונג קונג עד 20 במרץ. במקביל האריכה אל על את השהיית הטיסות לבייג'ינג עד לסוף 24 באפריל.

בשלב זה הטיסות לתאילנד יימשכו, אך תדירותן תרד לטיסה יומית אחת במקום שתי טיסות. בעוד כשבועיים צפויה אל על להשיק קו ישיר לטוקיו - בשלב זה הקו, שיושק בתדירות של 3 טיסות שבועיות, יפעל כמתוכנן. 

מנכ"ל אל על, גונן אוסישקין, מסר היום (ד'): "אנו עוקבים ברמה השוטפת אחר ההתפתחויות והדיווחים מסין ומקווים כי האופטימיות הזהירה המשתקפת בשעות האחרונות בתקשורת העולמית אכן תקבל תוקף ממשי בימים הקרובים. יחד עם זאת, החברה מבצעת התאמות מסחריות בקשר ללוח הטיסות ליעדי המזרח הרחוק, ומטוסים אשר יהפכו זמינים יופנו לתגבור לוח הטיסות לצפון אמריקה ולאירופה, בדגש על תקופת חג הפסח".

אתמול (ג') דיווחה אל על כי הנזק שהיא תספוג בעקבות נגיף הקורונה יגיע ל-30 מיליון דולר ברבעון הראשון של השנה. חברת התעופה דיווחה לבורסה כי היא "עוקבת באופן שוטף אחר ההתפתחויות בעולם בקשר עם נגיף הקורונה ובוחנת את ההשלכות על פעילותה". 

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988