עיתון מעריב יקצה אופציות לעובדים בתמורה לקיצוץ בשכרם

עורכי מעריב, דורון גלעזר ורותי יובל, ומנכ"ל העיתון, רוני קליינפלד, הציגו היום בפני כ-100 עובדי אגף החדשות בעיתון את תוכנית ההבראה של "מעריב", שמטרתה להביא את העיתון לאיזון תפעולי ברבעון הראשון של 2009

מעריב יקצה אופציות לעובדים בתמורה לקיצוץ בשכרם. עורכי מעריב, דורון גלעזר ורותי יובל, ומנכ"ל העיתון, רוני קליינפלד, הציגו היום בפני כ-100 עובדי אגף החדשות בעיתון את תוכנית ההבראה של "מעריב", שמטרתה להביא את העיתון לאיזון תפעולי ברבעון הראשון של 2009. התוכנית לוקחת בחשבון מצב של מיתון, שעלול להביא לירידה בהכנסות העיתונות מפרסום בחצי השנה הקרובה.

כפי שפורסם לראשונה ב"גלובס", לשם כך, תופעל תכנית קיצוץ הדרגתית בשכר העובדים, שתנוע בין 5% בדרגות השכר הנמוכות ל-20% לבעלי המשכורות הגבוהות.

במעריב מציינים כי "כצעד בונה אמון שמדגיש את המחויבות של בעלי העיתון להצלחתו, בעלי העיתון יקצו לעובדים חמישה אחוז ממניות החברה במחיר מימוש אטרקטיבי".

עיקרי התכנית הוצגו לפני יומיים בפני העורכים הבכירים ומחר תערכנה פגישות דומות עם שאר מחלקות העיתון, מתוך כוונה לשתף את העובדים במטרות התכנית ולהביא להצלחתה בכוחות משותפים.

צרו איתנו קשר *5988