מנויי פרטנר וסלקום יקבלו החזר של כ-4.5 מיליון שקל בגין קבלת SMS

כך נקבע בהסכם פשרה במסגרת התביעה הייצוגית שאושרה נגד פרטנר וסלקום, בה נטען כי עשרות אלפי לקוחות צורפו לאתר ההיכרויות "פופיק" שלא כדין וחויבו על כך בתשלום באמצעות הודעת SMS שנשלחה אליהם

מנויי סלקום ופרטנר יקבלו בחזרה את הסכומים ששילמו בגין קבלת הודעות SMS מאתר האינטרנט "פופיק" בהיקף כולל של כ-4.5 מיליון שקל - כך נקבע בהסכם פשרה בתביעה הייצוגית נגד סלקום, פרטנר ואתר "פופיק" שהוגש לאישור בית המשפט המחוזי בתל-אביב.

בכתב התביעה נטען כי עשרות אלפי לקוחות של פרטנר וסלקום צורפו לאתר ההיכרויות "פופיק" שלא כדין וחויבו על כך בתשלום באמצעות הודעת SMS שנשלחה אליהם.

בית המשפט אישר את הבקשות להכיר בתביעות כייצוגיות, ולאחר החלטה זו נוהל משא-ומתן בין הצדדים במטרה למצוא פיתרון של פשרה למחלוקת.

בהסכם שנחתם בין התובעים - עומרי רוטשילד, ניב רון ואלכס ברקמן - לבין פרטנר, סלקום טלכלל וסלקט, נקבע כי הנתבעים ישיבו למנויי פרטנר וסלקום את הסכומים ששילמו בגין קבלת הודעות SMS שנשלחו אליהם מאתר פופיק, מבלי שזוכו באופן מלא על כך - בין אם הסכימו לקבל את ההודעות ובין אם לאו.

סכום ההשבה למנויי סלקום נאמד בכ-2.35 מיליון שקל; וסכום ההשבה למנויי פרטנר נאמד בכ-2.23 מיליון שקל. נקבע כי בכל מקרה היקף ההשבה לא יפחת מסך של 4.125 מיליון שקל.

עוד נקבע בהסכם הפשרה כי לתובעים המייצגים ישולם גמול בשיעור של 4.5% מסכום הפשרה; ולבא-כוחם, עו"ד מיכאל בך, ישולם שכר-טרחה בשיעור של 14% מסכום הפשרה.

צרו איתנו קשר *5988