ייצוגית: "מי גוף" של ללין מכילים אלכוהול - בניגוד לכתוב בתווית

התביעה דורשת להוריד את המוצר מהמדפים, לשנות את התווית המודבקת עליו, לחייב את החברה לפרסם באופן בולט את העובדה שהוא מכיל אלכוהול - וכן לפצות את הצרכנים בכ-109 מיליון שקל

בקשה לתביעה ייצוגית הוגשה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נגד חברת ללין, בטענה כי שיווקה מוצר המכיל אלכוהול בכמות גבוהה - על אף התווית הקובעת כי הוא אינו מכיל אלכוהול.

התביעה דורשת להוריד את המוצר מהמדפים, לשנות את התווית המודבקת עליו, לחייב את החברה לפרסם באופן בולט את העובדה שהוא מכיל אלכוהול - וכן לפצות את הצרכנים בקרוב ל-109 מיליון שקל.

באמצעות עורכי הדין אהוד גוט והילה צור, טוענת התובעת כי רכשה מוצר בשם Body Mist (מי גוף), עליו נכתב "ללא אלכוהול" - ובאריזות כפולות בגודלן אף מצוין "ללא אלכוהול - מתאים גם לעור הרגיש ביותר". לתביעה מצורפות תמונות.

לאחר שהחלה לעשות שימוש במוצר, נטען, החלה הקונה לחוש ביובש, אדמומיות וגירוי בעור. כשהתקשרה למרכז השירות של החברה אישרה הנציגה את החשד והזהירה את הלקוחה שלא תשתמש במוצר אם היא רגישה לאלכוהול. בבדיקת מעבדה נמצאו במוצר כ-60% אלכוהול - שיעור גבוה במיוחד.

מללין נמסר בתגובה: "כתב התביעה התקבל בימים אלה במשרדי החברה, החברה תלמד את כתב התביעה ותגיב בהתאם. יש לציין כי המוצר משווק ברישיון משרד הבריאות, ועל גביו כתוב במפורש כי הוא מכיל אלכוהול, כך שאין חשש להטעיה כלשהי".

צרו איתנו קשר *5988