שרון פנאן תובעת 2.5 מ' ש' ממכבי ת"א

בתביעה, שהוגשה לביה"ד לעבודה, כותבת אלמנתו של מוני פנאן: "כבודו של מוני נרמס בקיצוניות מופגנת וחסרת צלם אנוש על-ידי מכבי ת"א"

הסכסוך בין אלמנתו של מוני פנאן ז"ל לבין מועדון הכדורסל של מכבי ת"א נמשך. בתביעה שהגישה באמצעות עוה"ד רמי קוגן ואוהד הראל, מבקשת שרון פנאן, אלמנתו של מוני פנאן, המנהל המיתולוגי של מכבי ת"א שהסתבך בחובות ולפני כשנה וחצי שם קץ לחייו, מביה"ד האזורי לעבודה בת"א, כי יקבע שמכבי נותרה חייבת לה 2.5 מיליון שקל. זאת, בגין זכויות שונות שלא שולמו לבעלה המנוח בתקופת עבודתו ארוכת השנים במועדון.

בין היתר, כותבת פנאן בתביעתה, כי מכבי ת"א חייבת לבעלה פיצויי פיטורים בסך של כ-626 אלף שקל, בטענה שפנאן לא התפטר מרצונו מהקבוצה, אלא אולץ להתפטר. "כבודו של מוני נרמס בקיצוניות מופגנת וחסרת צלם אנוש על-ידי מכבי ת"א. חבריו להנהלה התעלמו ממנו כליל ובבת אחת שכחו את שנותיו הרבות במועדון. כל פעילותו המסורה, האהבה הגדולה בחייו, נלקחה ממנו במחי יד על-ידי קברניטי מכבי ת"א", כותבת פנאן בתביעתה ומציינת כי במכתב ההתאבדות שהשאיר לאחר מותו, כתב בעלה המנוח: "מכבי הרסו לי את החיים ורק בגלל מכבי הגעתי לאן שהגעתי".

לדברי האלמנה, דברים אלו מחזקים את הטענה כי פנאן לא התפטר מרצונו מעבודה במכבי ת"א אלא אולץ לעשות כן. בנוסף, תובעת פנאן ממכבי דמי הבראה, פדיון חופשה וכן הפרשי שכר בסך כ-1.8 מיליון שקל שלדבריה זכאי היה פנאן לקבל ממכבי במהלך שנות עבודתו.

לדברי פנאן, את חישוב הפרשי השכר, היא עשתה בהתבסס על שכרו של המנהל הנוכחי של מכבי, גור שלף, שלדבריה מרוויח 116 אלף דולר בשנה.

ממכבי ת"א לא נמסרה תגובה לדברים.

צרו איתנו קשר *5988