שוטרת שהתלוננה נגד ניסו שחם: "הוא סגר את הדלת והתנפל עליי"

הטלטלה במשטרה נמשכת: אחת השוטרות הטוענות כי הוטרדו ע"י מפקד מחוז ירושלים, ניצב ניסו שחם, טוענת כי המעשים התבצעו בעת שיחת חתך שגרתית

יממה לאחר שהותר לפרסום כי מפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב ניסו שחם, חשוד בביצוע עבירות מין ב-3 נשים המשרתות תחת פיקודו - פרסם העיתון "ידיעות אחרונות" את עדותה של אחת המתלוננות, אותה הציגה לחוקרים.

"הגעתי אל מפקד המחוז ניסו שחם לשיחת חתך. פתאום הוא סגר את הדלת והתנפל עליי", תיארה בבכי. "הוא נישק וחיבק אותי בכוח, וברחתי מהלשכה בבכי".

שלשום (ד') זימנו במשטרה את ניצב שחם לחקירה, שם שטחו בפניו את הטענות נגדו. בחקירתו הוא הכחיש כי תקף מינית שוטרות, ועל אחד המקרים בהם הוא חשוד טען כי "הייתה לי מערכת יחסים בהסכמה עם קצינה במחוז, אבל לא מדובר בקצינה הכפופה לי באופן ישיר".

למקורביו סיפר שחם כי מי שהתלונן עליו היו קצינים שלא קודמו בדרגה. עוד ציין כי הנשים עצמן לא התלוננו עליו.

אתמול (ה') בבוקר החליט מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב יוחנן דנינו, להשעות את שחם מתפקידו כמפקד המחוז בשל החשדות החמורים נגדו. תת-ניצב נסים אדרי, מפקד תחנת ציון, גם הוא הושעה מתפקידו, בשל החשד כי ידע על המעשים ולא דיווח עליהם.

ניצב מני יצחקי, שמונה רק לפני מספר ימים למפקד היחידה המיוחדת לה"ב 433, ימלא את תפקידו של שחם בתקופה הקרובה.

מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב יוחנן דנינו, התייחס אתמול לחשדות שנחשפו נגד ניצב ניסו שחם, מפקד מחוז ירושלים. בתום פגישה שערך עם צמרת הפיקוד הדגיש המפכ"ל: "יש חשיבות למצות את החקירה".

צרו איתנו קשר *5988