סולן להקת "משינה" יובל בנאי לקה בליבו ועבר צנתור

בנאי עבר הבוקר התקף לב בביתו והובהל לבית-החולים "העמק", שם עבר צנתור חירום ■ מצבו מוגדר טוב, והוא צפוי להשתחרר מבית-החולים בימים הקרובים

המוזיקאי יובל בנאי, סולן להקת "משינה", עבר הבוקר (ג') התקף לב והובהל לבית-החולים "העמק" בעפולה. בנאי עבר צנתור דחוף, והרופאים מוסרים כי הצנתור עבר בהצלחה, וכי מצבו של בנאי מוגדר טוב.

בנאי חווה את ההתקף בביתו שבמושב אילניה. הרופאים מוסרים כי בנאי נמצא כעת בהתאוששות, והוא צפוי להשתחרר בימים הקרובים מבית-החולים.

מפיק להקת "משינה", שוקי וייס, אמר כי הוא שוחח עם בנאי בטלפון לאחר הצנתור, וכי הוא מאחל לו החלמה מהירה.

וייס מסר כי "לא ברור כעת מה יהיה עם ההופעות הקרובות, אבל כמובן שנדחה אותן אם יהיה צורך בכך. אנחנו ממתינים לביקורת הרפואית שתהיה בהמשך, ומאחלים בכל אופן ליובל בריאות והחלמה מהירה".

בנאי, בן ה-51, חש ברע בימים האחרונים ולקה בשפעת חריפה, ובעקבות כך התבטלה הופעה של להקת "משינה" שהייתה אמורה להיערך ביום שבת האחרון באמפי שוני.

הפקת המופע מסרה ביום שבת כי "במשך מספר ימים חש בנאי לא בטוב עקב שפעת חריפה וחום גבוה. לאחר טיפול, רופאו של בנאי הורה לו להימנע מפעילות ולהישאר בבית למשך מספר ימים על מנת להתחזק".

יובל בנאי, סולן להקת "משינה" וחלק ממשפחת בנאי המפורסמת, חזר לכותרות לאחרונה לאחר ששימש כמנטור בעונה השנייה של תוכנית הריאליטי "The Voice" יחד עם חברו ללהקה, שלומי ברכה.

צרו איתנו קשר *5988