קאול ובורוביץ' מכבדים את המייסדים

מי הגיעו לציין 40 שנים לאלו"ט? ■ מה הכינו עובדי ומנהלי אל על למסיבת הפרידה מאליעזר שקדי? ■ וגם: איפה התכנסה ההנהלה הבכירה של דלתא?

אלו"ט, אגודה לאומית לילדים אוטיסטים, ערכה אמש ערב מיוחד לציון 40 שנות פעילותה. האירוע, שנערך בתיאטרון גבעתיים, הוקדש לכבודם של קבוצת ההורים המייסדים שהקימו את אלו"ט, ולזכרה של לאה רבין ז"ל, שהייתה יו"רית אלו"ט הראשונה, ומילאה את המשרה במסירות לאורך שנים רבות. במסגרת החלק הטקסי סופר סיפורם של המייסדים - קבוצת אנשים שהחליטו בזמנו להיאבק כנגד כל הסיכויים ובזכותם קם ארגון שמלווה עד היום את משפחות הילדים האוטיסטים ודואג לזכויותיהם. בין ההורים המייסדים: עמי הירשטיין (לשעבר מנכ"ל רשת מלונות דן); עדנה מישורי (לשעבר מנהלת בי"ס "יחדיו" לאוטיסטים); תמר בן יוסף; מרסל שגיב ובתיה פולניקוב. השחקנית עידית טפרסון, אם לילד אוטיסט, הנחתה את הערב. בין המוזמנים הרבים שהתייצבו היו אנשי עסקים בכירים, ידידי האגודה, שחלקם מלווים אותה בהתנדבות לאורך שנים. נצפו: פרופ' איזי בורוביץ', יו"ר אלו"ט לשעבר ורעייתו יעל; עו"ד רון גזית, המסייע שנים בהתנדבות בייעוץ משפטי ובהגשת בג"צים בשם אלו"ט; דליה רבין ואחיה יובל רבין; יצחק ופנינה קאול; נוגה יציב; יוסי רוזן, אירית איזקסון; הילה רהב; ד"ר אילן רבינוביץ' ורעייתו יונית; פרופ' מוטי שני; היו"ר הנוכחי של האגודה מאיר שני ורעייתו הדסה; יו"ר הוועד המנהל, ד"ר שמוליק מירון; והמנכ"לית עינת קסוטו-שפי. על החלק האמנותי ניצחו יגאל בשן ולהקתו.

תם עידן שקדי

בחברת אל על נפרדו אמש בפעם האחרונה ממנכ"ל החברה היוצא אליעזר שקדי. על ההנחיה הופקדו: סמנכ"לית השירות והלקוחות יהודית גריסרו וסמנכ"ל החברה, היועמ"ש - עומר שלו. על המטעמים הופקד השף שגב משה המשמש כשף החברה ובאומנותי נהנו הנוכחים מהופעה של יובל דיין.

מאיה אליעזר ענת איריס ונמרוד שקדי/ צילום:סיון פרג'
 מאיה אליעזר ענת איריס ונמרוד שקדי/ צילום:סיון פרג'


מאיה, אליעזר, ענת, איריס ונמרוד שקדי

עמיקם כהן, יו"ר החברה והמנכ"ל הנכנס, דוד מימון נשאו ברכות. ראשי האגפים בחברה עלו לבמה כדי לשיר שיר פרידה. התרגשו עם שקדי: רעייתו ענת, ילדיו מאיה, נמרוד, וכלתו איריס. הבן הצעיר, עומר, נעדר בגין שירותו הצבאי.

סלמה זוכה

גמר גביע הבישול מטעמה של חברת סן-פלגרינו נערך אמש במלון הרודס בתל-אביב. במסגרת האירוע התחרו על תואר "השף הצעיר לשנת 2014" ארבעה שפים שהגיעו לגמר: ניסים זיו ממסעדת שגב הרצליה; נדב נצר ממסעדת פסטל; מור ורשבסקי ממסעדת מסה; ואחמד סלמה ממסעדת מלון המלך דוד. השף שלום קדוש; השף האיטלקי אנריקו סיירה, בעל 3 כוכבי מישלן; השף מושיק רוט, שמסעדתו באמסטרדם היא בעלת שני כוכבי מישלן; והשף מאיר אדוני ממסעדת כתית, בחרו בסלמה כזוכה.

אחמד סלמה ורועי ארבל / צילום:אילנית כהן
 אחמד סלמה ורועי ארבל / צילום:אילנית כהן


אחמד סלמה ורועי ארבל

רועי ארבל, מנהל השיווק של סן-פלגרינו ואקווה פאנה בישראל בירך את הזוכה אשר יזכה לייצג את ישראל בתחרות השפים הבינלאומית שתערך בקרוב באיטליה. הגיעו לטעום את המנות המתחרות: שגריר איטליה בישראל פרנצ'סקו מריה טאלו ורעייתו אורנלה; אברמי אדמוב; דושי לייטרסדורף; אמיר איל ועוד.

דבח מכנס בבירה

חברי ההנהלה הבכירה של חברת דלתא גליל התאספו השבוע לסמינר חדשנות בן שלושה ימים שנערך במלון מצודת דוד בירושלים. בסמינר נטלו חלק כ-60 מנהלים ומנהלות, ביניהם גם כאלו שהגיעו במיוחד לכבוד האירוע משלוחות החברה בארה"ב, אירופה, המזרח הרחוק ומצרים. מנכ"ל ובעלי החברה, אייזיק דבח, פתח את הכנס בסקירת פעילות החברה וסיפר על התוכניות לעתיד. בנוסף נערכה סקירה מקיפה על הפעילות החברתית בחברה על ידי הילה אפרתי-הלפר, מנהלת האחריות התאגידית וקשרי החוץ של דלתא.

הילה אפרתי הלפר ואייזיק דבח / צילום:רוני יואל
 הילה אפרתי הלפר ואייזיק דבח / צילום:רוני יואל


הילה אפרתי-הלפר ואייזיק דבח

המנהלים נחשפו לסקירה רחבה של סמנכ"לית הפיתוח העסקי, אסתי מעוז, על מגמות בשוק ההלבשה התחתונה העולמי (רמז - אל תזרקו שום פריט בצבע ירוק). בסיום, יצאו אנשי דלתא לסיור על חומות ירושלים, לתצפית על העיר העתיקה ולארוחה לילית משותפת. דבח רווה נחת שעה שאיתר בין מנהליו מספר פרטנרים לג'וגינג בעיר הקודש בשעת בוקר מוקדמת.

זוכרים את ליפקין-שחק

בחנות החברה הישראלית למדליות ולמטבעות בתל אביב הושקה אתמול מדליה ממלכתית, שהנפיקה החברה, לזכרו של רב אלוף אמנון ליפקין-שחק ז"ל, הרמטכ"ל ה-15 של צה"ל. המדליה, שעוצבה על ידי יגאל גבאי, הונפקה בזהב, כסף וארד. התאריך שנבחר למפגש היה יום הולדתו של ליפקין-שחק, שאתמול היה אמור לחגוג יום הולדת 70.

טלי ליפקין שחק ואביב כץ / צילום: תמר מצפי
 טלי ליפקין שחק ואביב כץ / צילום: תמר מצפי


טלי ליפקין-שחק ואביב כץ

חברים רבים ובני משפחה נכחו ושמעו דברים מפי אלמנתו טלי ליפקין-שחק ומפי איש העסקים, אלוף (מיל'), עמי סגיס. העלו זיכרונות: מנכ"ל החברה הישראלית למדליות ולמטבעות, אביב כץ; אלוף (מיל') עמוס מלכא; אלוף פולי מרדכי; תת אלוף (מיל') דב צדקה; תא"ל (מיל') פנחס בוכריס; דוד רובין; עו"ד מיקי צלרמאיר ועוד.

זזים

מוטי שריקי מונה למהנדס הראשי בשטרן גרופ ■ משה סיני מונה למנכ"ל בית הספר רימון למוזיקה ■ אפרת מנור זמל מונתה למנהלת שיווק מונדליז בישראל ■ שי אלפנביין מונה למנהל מרכז השירות של חברת רולטיים ■ מיכל רום מונתה לסמנכ"לית המכירות העולמית של AHAVA ■ משה בן חיון מונה למנהל אשכול מלונות ישרוטל רויאל גארדן וישרוטל ריביירה קלאב באילת ■ אבנר מימון מונה לסמנכ"ל פעילות ישראל בסינריון מערכות ■ גל מיכאל מונה למנהל בכיר בתחום מיסוי חקלאות באשכול המיסים של פירמת BDO זיו האפט.

צרו איתנו קשר *5988