אופס היא עשתה זאת: בגלל בריטני הבחירות בעבודה נדחו

ועדת הבחירות של מפלגת העבודה חששה שהופעת הענק של בריטני ספירס בת"א בעוד 3 חודשים תקשה על ההצבעה - והחליטה על דחייה ביממה ■ "המטרה: להקל על החברים", נכתב בפרוטוקול של הוועדה

בריטני ספירס / צילום: רויטרס
בריטני ספירס / צילום: רויטרס

במפלגת העבודה מתרבים המועמדים לתפקיד היו"ר, ועד כה הכריזו לפחות 8 פוליטיקאים על התמודדותם, אך הם ייאלצו להמתין לפחות עוד יום אחד - בגלל הביקור של כוכבת הפופ העולמית בריטני ספירס בארץ. ועדת הבחירות של המפלגה החליטה לדחות ביממה את הבחירות לתפקיד היו"ר והמועמד לראשות הממשלה, מכיוון שבתאריך המקורי - 3 ביולי - תופיע ספירס בפארק הירקון.

בפרוטוקול לא נכתב שמה של ספירס, אך חברי ועדת הבחירות ציינה אמש (ג') כי "מועד הבחירות הוזז ביום אחד עקב העובדה שב-3.7.2017 מתקיים אירוע גדול בפארק הירקון".

הפרוטוקול פורסם הבוקר על-ידי העיתונאית טל שניידר, ובו נכתב כי דחיית הבחירות ביום נועדה "להקל על החברים". חברי ועדת הבחירות של מפלגת העבודה נימקו את החלטתם בכך ש"יש חשש בפגיעה בנגישות באזור המרכז".

הקלפיות ייפתחו ביום לאחר המופע של ספירס בשעה 11:00 ויישארו פתוחות עד 21:00: הסיבוב השני, אם יידרש, ייערך תוך 10 ימים. עוד קבעה הוועדה כי המתמודדים יוכלו להגיש את מועמדותם החל ממחר ועד ל-27 באפריל.

מי ומי ברשימת המתמודדים? עד כה 8 מאנשי המפלגה צפויים להתמודד לתפקיד היו"ר, וחלקם כבר הכריזו על כך רשמית: יצחק (בוז'י) הרצוג, עמיר פרץ, איתן כבל, אראל מרגלית, עמר בר-לב, עו"ד אלדד יניב, אבי גבאי וד"ר יום טוב סמיה.

צרו איתנו קשר *5988