תיעוד: הציל אדם שנפל למסילת הרכבת התחתית ממוות‎ אכזרי

צעיר מעד ונפל בין מסילות הרכבת התחתית בניו-יורק - וניצל ברגע האחרון באופן בלתי צפוי: עובר אורח זינק ושלף אותו מהבוץ כשהוא מחוסר הכרה, שניות לפני שהגיעה הרכבת

קוליג גיבור היום / צילום: מתוך הוידאו
קוליג גיבור היום / צילום: מתוך הוידאו

ג'ונתן קוליג בן ה-29, מפקח הנדסי בהכשרתו, היה בדרכו לעבודה והמתין לרכבת התחתית, כאשר שמע רעש והבחין באדם צעיר שנפל למסילה. הוא זינק למטה, הרים את הבחור בידיו והעלה אותו בחזרה לרציף - דקה בלבד לפני שהגיעה הרכבת. המקרה תועד בידי אחד הנוסעים, וקוליג זכה לתשומת לב רבה בעקבות האירוע.

כשהגיע לפסי הרכבת, כך מספר קוליג לכל רשתות הטלוויזיה שראיינו אותו, הוא הבחין כי הבחור הצעיר שנפל מהרציף נמצא בהכרה חלקית בלבד וניסה לשוחח איתו. הצעיר שבגדיו התלכלכו בבוץ הצליח רק למלמל בתגובה, וקוליג הרים אותו על ידיו לרציף, שם אישה אחרת החלה לטפל בצעיר. תוך שניות ספורות הגיעה רכבת שהייתה עלולה לפגוע בשניים, אם היו מתמהמהים. שוטרים שהגיעו למקום פינו את הצעיר לבית החולים, משם נמסר כי פגיעותיו אינן חמורות.

בחודש שעבר, כך סיפר קוליג לתקשורת המקומית, הוא השתתף בתרגול בטיחות בפסי הרכבת - ולכן הוא היה "מוכן לאירוע". בראיון ל"ניו-יורק פוסט" הוא אמר: "אני לא מומחה, אבל ידעתי מספיק כדי לשמור על עצמי בזמן האירוע".

צרו איתנו קשר *5988