דלק קידוחים הודיעה על חלוקת דיבידנד של 180 מיליון דולר

זוהי חלוקת הרווחים הראשונה של השותפות מאז מיזוג השותפויות דלק קידוחים ואבנר לפני שבוע בדיוק ■ המועד הקובע לביצוע החלוקה נקבע ליום 7 ביוני

יוסי אבו מנכל דלק קידוחים  / צלם: איל יצהר
יוסי אבו מנכל דלק קידוחים / צלם: איל יצהר

דלק קידוחים  דיווחה הבוקר (א') כי דירקטוריון השותף הכללי החליט על חלוקת רווחים, בסכום כולל של 180 מיליון דולר. זוהי חלוקת הרווחים הראשונה של השותפות מאז מיזוג השותפויות דלק קידוחים ואבנר, והיא משקפת תשואת דיבידנד העומדת על כ- 13% ב-12 החודשים האחרונים. כזכור, לפני שבוע בדיוק החלה להיסחר השותפות הממוזגת דלק קידוחים.

מאז שנת 2014 חולקו למשקיעים בשותפויות רווחים מצטברים בהיקף של כ-830 מיליון דולר, לצד כ-100 מיליון דולר נוספים אשר שולמו כמקדמות מס עבור המשקיעים.

חלוקת הרווחים נעשית בהמשך לפרסום הדוחות הכספיים של השותפויות הממוזגות לרבעון הראשון של 2017, בהם דיווחו על רווחים כספיים משותפים של כ-78.9 מיליון דולר.

המועד הקובע לביצוע החלוקה נקבע ליום ה-7 ביוני, כשמועד ביצוע החלוקה בפועל נקבע ליום ה-20 ביוני.

מנכ"ל דלק קידוחים יוסי אבו ציין כי "לצד המשך השקעות בחיפוש ובפיתוח, ובפרט ההשקעות בפיתוח מאגר לוויתן, נמשיך להקפיד על השאת ערך למשקיעים באמצעות חלוקות רווחים בהתאם למחויבותנו על פי הסכם השותפות ומבחני החלוקה הקבועים בחוק. אנו צופים כי הליך מימוש תמר יאפשר לנו לחלק סכומים משמעותיים למשקיעים בדלק קידוחים".

צרו איתנו קשר *5988