36 דירות במקום 11 דירות וגם מעלית ברחוב הבנים ברמת גן

בניין ברחוב הבנים בעיר ייהרס, ובמקומו ייבנה בניין חדש • הדיירים יקבלו דירה של 80 מ"ר במקום 65, ו-4,500 שקל לחודש לתקופת הפינוי

הבנים 17  רמת גן / צילום: משהב,
הבנים 17 רמת גן / צילום: משהב,

סיפור בעלי הדירות

בעלי הדירות בבניין מספרים כי התחילו לקדם את הפרויקט לפני כשש שנים, עם רצון ברור לקדם אותו במסלול הריסה ובנייה מחדש. "הכי חשוב לקחת עו"ד שיקדיש את עצמו בצורה מלאה לפרויקט, וכן לבחור ביזם שיש לו איתנות פיננסית", כך סבורה בעלת דירה בבניין שמוסיפה כי הציפייה לדירה החדשה גדולה מהחשש בעזיבת הדירה הישנה: "אין שום חשש, יש פה רק רווח ואין שום צער לעזוב את הדירות הישנות".

התמורה ליזם

מדובר בפרויקט תמ"א 38 במסלול הריסה ובניה מחדש. במקום המבנה הישן ייבנה בניין בן תשע קומות עם 36 דירות, מהן יוכל היזם לשווק ולמכור 25 דירות חדשות. לכל הדירות חניה.

התמורה לבעלי הדירות 

בעלי הדירות יקבלו דירה חדשה בבניין חדש עם מעלית. לכל דירה תהיה חניה תת קרקעית. שטח דירות יגדל לעומת הדירות הישנות מ-63 מ" לכ-80 מ"ר. היזם מממן גם מפקח לדיירים. הדירה החדשה תהיה שתי קומות מעל מיקום הדירה הישנה בבניין הישן. לכל דירה חניה בחניון תת קרקעי.

פינוי

הדיירים צפויים לפנות את דירותיהם עד נובמבר 2018. על פי ההסכם מול היזם, יקבלו הדיירים שכר דירה ממועד הפינוי ועד לאכלוס דירתם החדשה בגובה של כ-4,500 שקל לחודש. היזם משתתף בעלות ההובלה.

לו"ז 

הפרויקט קיבל היתר, הדיירים קיבלו הודעות על פינוי. הבניין הישן צפוי להיהרס בחודש נובמבר ולאחר מכן בניית הבניין החדש צפויה להתחיל.

אורי חודי

מיקום מדויק: רחוב הבנים 17, רמת גן

המצב הקיים: בניין בן שלוש קומות עם 11 דירות, ללא חניה ומעלית. השטח הממוצע של הדירות הישנות עמד על 63 מ"ר.

היזם: חברת משהב

אדריכלית: מיכאלה איתן

הבנים 17  רמת גן / צילום: משהב, הדמיה: אדריכלית מיכאלה איתן
 הבנים 17 רמת גן / צילום: משהב, הדמיה: אדריכלית מיכאלה איתן

צרו איתנו קשר *5988