כך תיעדה ניקול ראידמן את נתניהו בברזיל

“מלך ישראל! איזה כבוד! כמה אהבה!": זו הכותרת שהעניקה ראידמן לווידאו שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה אתמול

ניקול ראידמן, חברתה של אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, העלתה אתמול לעמוד האינסטגרם שלה את וידאו כניסתו של בנימין נתניהו לטקס ההשבעה של נשיא ברזיל ז׳איר בולסונארו. תחת הכותרת “מלך ישראל! איזה כבוד! כמה אהבה!" ניתן לראות את הסרטון שמתעד את קריאות הקהל לעבר ראש הממשלה.

בנימין נתניהו בברזיל / צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ניקול ראידמן
 בנימין נתניהו בברזיל / צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ניקול ראידמן


בווידאו מנופפת אשת ראש הממשלה שרה לשלום למצלמה ואת ראש הממשלה ניתן לשמוע כאומר "נצלם לבד", כביכול רומז שאין צורך בתיעוד זה מקרוב. וידאו זה הועלה גם בעמוד הפייסבוק הרשמי של נתניהו.

בני הזוג ראידמן-צ'רנוי מלווים את הביקור של ראש הממשלה מן הצד, נוכחים בברזיל כל השבוע במקביל לאירועים הרשמיים ובעמוד האינסטגרם של ראידמן אפשר לראות את שניהם מבלים בברזיל במספר רב של תמונות.

ניקול ראדימן ובן זוגה מיכאל צ'רנוי בברזיל / צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של ניקול ראדימן
 ניקול ראדימן ובן זוגה מיכאל צ'רנוי בברזיל / צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של ניקול ראדימן

אתמול העלתה התקשורת המקומית בברזיל תמונה של בני הזוג נתניהו עם בני הזוג ראידמן-צ'רנוי במנחת מסוקים בריו דה ז׳נרו. כתבת הארץ נעה לנדאו המסקרת את הביקור כתבה בטוויטר: "השניים שוהים בעיר במקביל לזוג נתניהו. ראידמן מתעדת באינסטה כל שעל בביקור - אך ללא זכר לחברתה שרה. אתמול שאלנו את רה"מ האם ייפגש עם צ׳רנוי השוהה בעיר במקביל אליו והוא ענה "לא".ח״כ לשעבר רומן ברונמפן העיר בתגובה: "אין מצב שהביקור לא מתואם. צ'רנוי לא יכול לעזוב את שטחה של ישראל בלי מטריית אבטחה ישראלית רשמית, אחרת יחוסל ע"י הרוסים (ראי ספרו של Mishaglenn על המאפיה הגלובלית וזאת הרוסית והסכם לגבי ישראל)".

מתוך חשבון האינסטגרם של ראש הממשלה בנימין נתניהו / צילום: אבי אוחיון, לע"מ
 מתוך חשבון האינסטגרם של ראש הממשלה בנימין נתניהו / צילום: אבי אוחיון, לע"מצרו איתנו קשר *5988