אל על: רכשו כרטיס טיסה לאירופה ותוכלו לבטל חינם עד 6 שעות לפני ההמראה

על רקע משבר הקורונה, אל על מציעה לרוכשים עד סוף החודש להזמין כרטיס "Classic" לאירופה ולבטל או לשנות, ללא עלות, עד יום ההמראה • הרכישה לכל היעדים של אל על באירופה אפשרית לכל השנה הקרובה, כלומר גם לפסח וגם לקיץ

מטוס אל על / צילום: סיון פרג'
מטוס אל על / צילום: סיון פרג'

משבר הקורונה שמסעיר את ענף התעופה לאור ביטולי טיסות וחופשות ועצירה בהזמנות העתידיות, מאתגר את חברות התעופה ואת סוכני הנסיעות. חברת אל על הודיעה היום (ד') כי תאפשר רכישת כרטיסי טיסה לאירופה הניתנים לביטול.

ההאטה בענף התעופה, שפוגעת לא רק ביעדים למזרח הרחוק, מדאיגה בהחלט את סוכני הנסיעות ואת חברות התעופה. כדי לנסות ולהוריד את אחד החסמים שעומדים בפני הצרכנים היום - חוסר הוודאות באשר לכיוון שאליו תנשוב התפרצות וירוס הקורונה - מציעות החברות לנוסעים המתלבטים אפשרות לרכוש כרטיסי טיסה ולבטל.

ישראייר יצאה בתחילת השבוע בקמפיין, בו היא שמה את הדגש על יעדיה שאינם קשורים למדינות המזרח הרחוק ומציעה אפשרות ביטול של שבוע לפני הטיסה (ושבועיים לטיסות לחופשת הקיץ). השטיח המעופף מציעה לרוכשים דרכה לבטל חבילות עד 14 ימים ממועד היציאה לחופשה (למזמינים עד 26 בפברואר).

כעת, כאמור, אל על מציעה לרוכשים עד סוף החודש להזמין כרטיס "Classic" לאירופה (כולל מזוודה והושבה) ולבטל או לשנות, ללא עלות, עד יום ההמראה. הרכישה לכל היעדים של אל על באירופה אפשרית לכל השנה הקרובה, כלומר גם לפסח וגם לקיץ (לטיסות הממריאות עד ל-15 בפברואר 2021).

מדובר בקמפיין מעניין בהחלט עבור הצרכנים. כרטיסי "Classic"  הם דרג הביניים בתמחור של אל על לכרטיסי הטיסה לאירופה, בין דגם ה"לייט" שלא כולל מזוודה ובין הדגם ה"פלקס" שכולל אפשרויות ביטול גמישות. נוסעים שיזמינו טיסה עד ל-29 בפברואר יוכלו לבטל את הטיסה עד שש שעות לפני ההמראה.

צרו איתנו קשר *5988