התרשמו לחיוב מהציבור: השרים גנץ ושי ביקרו בקניוני מלחה ועזריאלי

השרים בני גנץ ויזהר שי הגיעו לביקור בקניון עזריאלי ומלחה בירושלים על-מנת לבחון את יישום מתווה הקניונים ואת ההתאמות שנערכו בו בעקבות העומסים בסוף השבוע האחרון

בני גנץ מבקר בקניון מלחה / צילום: אריאל חרמוני - משרד הביטחון
בני גנץ מבקר בקניון מלחה / צילום: אריאל חרמוני - משרד הביטחון

שר הביטחון בני גנץ ושר המדע והטכנולוגיה יזהר שי ביקרו הבוקר (ד') בקניון עזריאלי במלחה (ירושלים). השרים הגיעו על-מנת לבחון את יישום מתווה הקניונים ואת ההתאמות שנערכו בו בעקבות העומסים בסוף השבוע האחרון.

בביקור השתתפו מנכ"ל קבוצת עזריאלי, אייל חנקין, ומנהל קניון מלחה, יורם פיק.

במהלך הביקור ערכו השרים סיור בקניון ובחנו את אופן יישום המתווה ואת העמידה בתקנות, ביקרו בחדר הבקרה והשליטה של הקניון וקיבלו סקירה על המתווה ממנכ"ל הקניון ומצוות ההנהלה.

בסיום הביקור אמר שר הביטחון גנץ: "האיזון בין כלכלה ובריאות הוא דבר חשוב. אנחנו חייבים לראות איך אנחנו מניעים את הכלכלה אבל עושים זאת בצורה בטוחה, אנחנו חייבים את שיתוף-הפעולה הן של הנהלות הקניונים ומתחמי המסחר והן של הציבור. הסתובבנו והתרשמנו לחיוב מהתנהגות האנשים, עם מסיכות, עם רווח, עם ניהול כמויות הן בתוך הקניון עצמו והן בכל חנות וחנות. אנחנו מאמינים שאפשר בזהירות להמשיך לדאוג לאיזון הזה של כלכלה וחברה".

שר המדע והטכנולוגיה יזהר שי אמר: "בהנחיית שר הביטחון וראש הממשלה החליפי, אני אמשיך לעבוד בשיתוף-פעולה עם צוות 19 כדי לייצר פתרונות, במקרה הזה לנושא פתיחת המסחר. הקניונים הם מרכיב חשוב מאוד בכלכלה, ואנחנו צריכים להמשיך למצוא שם פתרונות שיאפשרו כמה שיותר קניות, כמה שיותר אנשים, כמה שיותר מסחר בשטחי הקניונים, ובמקביל לזה כמובן לאזן את זה עם הצרכים הבריאותיים. המדיניות הדיפרנציאלית של שר הביטחון תבוא לידי ביטוי גם בהצעות שניתן לקבינט הקורונה בהקשר של הקניונים".

צרו איתנו קשר *5988