חנויות | בלעדי

החנות של נספרסו עוזבת את קניון TLV

עזיבה זו מצטרפת לגל עזיבות של רשתות אופנה את הקניון לאחר הסגר השלישי, ביניהן רנואר, קסטרו, טבע נאות ואחרות • במקביל, נספרסו מבצעת חידוש ביתר החנויות שלה, באמצעות הרחבת החנות ברמת אביב ושיפוץ החנות בכיכר המדינה

חנות נספרסו בקניון TLV / צילום: שני מוזס
חנות נספרסו בקניון TLV / צילום: שני מוזס

ימים ספורים אחרי פתיחת הסגר על הקניונים והחנויות, לגלובס נודע חנות הבוטיק של ענקית הקפסולות נספרסו עוזבת את קניון TLV שבשליטת מוטי בן משה. עזיבה זו מצטרפת לגל עזיבות של רשתות בתחום האופנה את הקניון לאחר הסגר השלישי, ביניהן רנואר, קסטרו, טבע נאות ואחרות. מדובר בחנות שפעלה בקניון מיום הקמתו.

עוד נודע כי החנות צפויה להיסגר באופן רשמי בתחילת השבוע הבא, ב-1 במרץ. במקביל, נספרסו מבצעת חידוש ביתר החנויות שלה, באמצעות הרחבת החנות ברמת אביב ושיפוץ של החנות בכיכר המדינה בתל אביב.

באוגוסט האחרון דיווחנו על מחלוקת בין שוכרים ביניהם בתחום ההסעדה לבין הנהלת קניון TLV על הקלות בשכר הדירה, ואחדים מהם קיבלו דרישה לפינוי.

קניון TLV פתח את שעריו לציבור הרחב במרץ 2017. הקניון הוקם בבעלות משותפת של רבוע כחול נדל"ן וגינדי, אך השותפות בין הצדדים הסתיימה בסוף 2019, כשרבוע כחול נדל"ן השתלטה על הקניון שנמצא מאז בבעלותה המלאה.

מקניון TLV נמסר בתגובה: "חוזה השכירות של נספרסו יסתיים בקרוב, ולהחלטתם לא ימשיכו לשנה נוספת בקניון. אנו מאחלים לרשת נספרסו הצלחה בהמשך״.

צרו איתנו קשר *5988