פלאפון משיקה חנות ענק במרכז הירידים בת"א בהשקעה של 5 מיליון שקל

במתחם יציגו כל יצרני ציוד הקצה את המכשירים שהושקו בפלאפון, בהם נוקיה, סמסונג, LG, סוני-אריקסון, פאלם וטושיבה ; החנות תיקרא "HIGH SPEED GSM SHOP" ותציג את מכשיריה החדשים של פלאפון באופן חווייתי

חברת פלאפון משיקה חנות סלולר במרכז הירידים בתל-אביב. החנות שתיפתח במתחם תיקרא "HIGH SPEED GSM SHOP", ותציג בפני לקוחות פרטיים ועסקיים, שיוזמנו למקום מראש, את כל מכשיריה החדשים של פלאפון ברשת החדשה באופן חווייתי. המתחם ייפתח בהשקעה של כ-5 מיליון שקל.

במתחם יציגו כל יצרני ציוד הקצה את המכשירים שהושקו בפלאפון, ביניהם: נוקיה, סמסונג, סוני-אריקסון, LG, פאלם וטושיבה. כל יצרן יציג ביתן, המשלב תצוגת מכשירים עם חוויית מולטימדיה ומסכים, שיאפשרו ללקוחות להתנסות מקרוב במכשירים.

אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון, מסר כי "HIGH SPEED GSM SHOP מהווה חנות קונספט ייחודית המאפשרת ללקוחותינו להתנסות מקרוב במכשירי הרשת החדשה באופן חוויתי ואישי. המתחם יאפשר להם לקבל תמונה מלאה של כל המכשירים החדשים ואנו צופים כי למתחם יגיעו בשלושה שבועות כ-35 אלף לקוחות".

בימים אלה עוברת רשת פלאפון לרשת החדשה GSM, שתאפשר תעבורה מהירה יותר של מידע, וכן נדידה קלה יותר עם מכשירי החברה מארץ לארץ. המהלך מלווה בפעילות פרסומית ושיווקית רחבת היקף.

צרו איתנו קשר *5988