מנכ"ל אקסלנס דוד ברוך פורש; מחליפו - עוזי דנינו

תחת ניהולו של ברוך הפך בית ההשקעות לשני בגודלו בישראל, והיקף הנכסים המנוהלים בו גדל לכ–68 מיליארד שקל

דוד ברוך, מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס נשואה, הודיע למועצת המנהלים של החברה על רצונו לסיים את תפקידו כמנכ"ל בית ההשקעות, לאחר 5 שנים. עוזי דנינו, מי שכיהן בשנה האחרונה כיו"ר אקסלנס נשואה, מונה לתפקיד מנכ"ל בית ההשקעות.

ברוך החל את תפקידו כמנכ"ל אקסלנס נשואה בתחילת שנת 2008, לאחר ששימש במשך 9 שנים כמנכ"ל בנק ירושלים. עם כניסתו לתפקיד בינואר 2008, ניהל בית ההשקעות נכסים בהיקף של 43 מיליארד שקל. תחת ניהולו של ברוך, הפך בית ההשקעות לשני בגודלו בישראל והיקף הנכסים המנוהלים בו גדל לכ-68 מיליארד שקל.

דוד ברוך מסר: "השנים האחרונות היו שנים חוויתיות ומאתגרות, במהלכן ליווינו 2 משברים כלכליים, סדרה של שינויים מבניים ורגולטורים ששינו את פני השוק, שינוי בטעמי הצרכן הפיננסי הישראלי ומהלכים עסקיים שונים. אמנם, זאת עדיין לא שעת הפרידה, אולם בכל זאת אני רוצה לנצל הזדמנות זאת, כדי להודות לכל האנשים שעבדו לצידי בשנים האחרונות באקסלנס על האמון, התמיכה והחברות שקיבלתי במהלך השנים. היתה לי הזכות לעבוד לצד אנשים מיוחדים ולהוביל מאות עובדים ומנהלים מוכשרים, בתקופה בה ידע השוק שינויים רבים. אני מעביר לידיו הנאמנות של עוזי דנינו בית השקעות מוביל בכל פרמטר - פיננסי ותדמיתי עם צוות עובדים ומנהלים המקצועי הטוב ביותר בשוק ואני סמוך ובטוח שכך גם יהיה בעתיד".

עוזי דנינו, מסר: "לאחר תקופת היכרות ועבודה כיו"ר החברה בשנה האחרונה, אני רואה בפני אתגר להמשיך להצעיד את אקסלנס כבית השקעות מוביל בישראל בתקופה מורכבת שכזאת. אני סמוך ובטוח כי בזכות ההון האנושי של עובדי ומנהלי אקסלנס נעמוד באתגרים אלה. אני מודה לדוד על העשייה הרבה, התמיכה והחברות ובטוח שיוכל להמשיך ולהביט על אקסלנס בגאווה גם לאחר פרישתו".

טרם כניסתו לאקסלנס כיהן דנינו, 55, כסמנכ"ל בבנק מזרחי טפחות, מנהל החטיבה לנכסי לקוחות וייעוץ ודירקטור בחברות בנות ויו"ר דירקטוריון החברה לנאמנות. קודם לכך היה סגן מנהל החטיבה העסקית בבנק מזרחי טפחות ונציג הבנק בקרן השקעות "מוסטנג". במקביל הוביל את הקמת חברת "פקטורינג" ובניית פלטפורמה למינוף וסינרגיה של החטיבה העסקית והקמעונאית.

צרו איתנו קשר *5988