פרשת הזמר: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה במשטרה

מפרטים חדשים של חקירת הנערה בת ה-15 בפרשת הזמרים עולה כי ישנן סתירות משמעותיות בעדותה ■ במשטרה מסרו כי הזמרים החשודים בבעילת קטינות יזומנו לחקירה רק אם הראיות נגדם יבססו חשדות ממשיים לפלילים

פרשת הזמרים והקטינות הולכת ומסתבכת: ממידע חדש אודות פרשת הקטינות ומסיבות המין בהן היו מעורבים לכאורה הזמרים המפורסמים עולה כי ייתכן וישנן סתירות בגרסת הנערה בת ה-15 שנחקרה במשטרה.

מחקירת נערה בת 15 במשטרת מחוז תל-אביב ביומיים האחרונים עולה כי ישנן סתירות קשות ומשמעותיות בעדותה, וכי היא נמצאה לא דוברת אמת לפחות בחלק מעדויותיה.

בנוסף, המשטרה מבהירה כי הזמרים החשודים בקיום יחסי מין עם קטינות לא זומנו לחקירה - וכפי הנראה הם גם לא צפויים להיחקר בקרוב, אלא אם תוכח מעורבותם הממשית בפלילים.

במחוז תל-אביב של המשטרה הבהירו כי הידיעות המודיעיניות שנאספו בחודשים האחרונים אודות הזמרים החשודים נבדקות על-ידי מחלק הנוער של ימ"ר תל-אביב, זאת על מנת לאמת את החשדות.

עוד נמסר מהמשטרה כי המעבר לחקירה גלויה והזמנת החשודים לחקירה תחת אזהרה יתאפשרו אך ורק במקרה שהעדויות וחומר החקירה יצביעו על חשד מבוסס וממשי לביצוע עבירות פליליות, וכי בשלב זה החקירה תמשך לשם ברור האמת.

גורם אכיפה בכיר מסר כי מדובר בפרשה חמורה מאוד, גם אם בסופו של דבר לא יוגש כתב אישום נגד הזמר המפורסם. לעומת זאת, נגד חשודים מסביבתו הקרובה של הזמר יש חשד לעבירות פליליות חמורות. במשטרה חושדים כי יש נגדם עבירות לא רק של סרסרות ובעילה אסורה, אלא חשד לעבירות פליליות חמורות של שידול קטינה לשימוש בזנות והדחת קטינה לשימוש בסמים.

ככל הנראה, בשבוע הבא צפוי גל מעצרים בפרשה.

בתוך כך, במשטרה מתנערים משלל הפרסומים בפרשה ששצפו את רשת האינטרנט: "נדגיש כי כל הפרסומים אינם פרסומים רשמיים של מחוז תל-אביב, והם באחריות המפרסמים בלבד, ואין לנו כוונה לאשר או להכחיש, עד להוצאת הודעה רשמית על ממצאי החקירה".

במשטרה ממשיכים לגבות עדויות מהנערות המעורבות

הבוקר, כאמור, נמשכה מלאת גביית העדויות במשטרה. חוקרי המשטרה גבו הבוקר עדות מנערה נוספת, שעל-פי החשד השתתפה ב"מסיבות החשק" שערכו הזמרים.

עדות נוספת מאחת הנערות, שעל-פי החשד נהגה להשתתף במסיבות החשק וקיימה יחסי מין עם הזמר המוכר, נגבתה הבוקר במשטרת תל אביב. בהמשך עתידות להיגבות עדויות מנערות נוספות שהיו מעורבות במעשים. לפי שעה, כאמור, הזמרים ששמם נקשר לפּרשה לא צפויים להיות מזומנים לחקירה.

"הטלפונים שאנחנו מקבלים הם רק מהתקשורת, אבל גורם רשמי לא התקשר אלינו וזימן את הזמר לחקירה", אמר מנהלו של אחד הזמרים החשודים.

מנהלו של הזמר השני אמר הבוקר כי הוא לא קשור בשום אופן לזמר הראשון, וכי כל הדיווחים הם בגדר שמועות. גם הוא ציין כי הזמר אותו הוא מייצג לא קיבל פנייה מהמשטרה. ההערכה היא כי כבר בשבוע הבא הם והחשודים הנוספים יזומנו לתחנה.

גורם במשטרה מסר היום כי התיק נגד הזמר המוכר מכיל קושי ראייתי, וכי החקירה בעניינו צפויה להימשך. החשוד המרכזי בינתיים בפרשה הוא קרוב משפחתו של הזמר המפורסם, שלכאורה סרסר בנערות.

צרו איתנו קשר *5988