אביו של אייל גולן שוחרר למעצר-בית לתקופה של חודש

ביהמ"ש שחרר את דני ביטון, אביו של אייל גולן, ואת מקורבו צחי אסולין, החשודים בבעילה אסורה בהסכמה של קטינות ■ כתב אישום נגדם יוגש בחודש הקרוב

לאחר שבוע של חקירה משטרתית אינטנסיבית, אביו של הזמר אייל גולן, דני ביטון, ונהגו צחי אסולין, שניים מהחשודים המרכזיים בפרשת "משחקי חברה", השתחררו היום (ד') למעצר-בית לתקופה של חודש ימים, שבמהלכה יוגשו נגד השניים כתבי אישום.

זמן קצר לאחר חשיפת פרשת הזמרים ומסיבות המין חשפה המשטרה כי מי שעומד במרכזה הוא אביו של אייל גולן, ולא הזמר עצמו. חוקרי היחידה המרכזית של מחוז תל-אביב העלו את החשד לפיו דני ביטון נהג לנהל ציד קטינות, בין השאר במהלך הופעותיו של בנו, אבל גם ברשת האינטרנט. על-פי המשטרה, בין המעורבים בפרשה יש מי שכינו את ביטון "הקמב"ץ" - קצין המבצעים של מסיבות המין.

יחד עם ביטון נעצר גם צחי אסולין, עובד בחברת "ליאם הפקות" של גולן. על-פי המשטרה, השניים חשודים בבעילה אסורה בהסכמה של קטינות, בהדחה לשימוש בסמים ובמעשה מגונה.

באחד מדיוני הארכת מעצרם אמר השופט כי "מעיון בתיק החקירה עולה כי מדובר בעבירות חמורות. מבחינה מוסרית, השימוש בתמימותן של בנות קטינות המבקשות 'לגעת בזוהר', מהווה פגיעה חמורה באותן קטינות".

לפני מספר ימים האריך בית המשפט את מעצרם של השניים, ובנוסף הוצא נגדם צו איסור יציאה מהארץ למשך 180 יום.

בשבוע שעבר סיפרו גורמים המקורבים לחקירה כי במהלך חקירותיו איבד ביטון את שלוותו והתפרץ לעבר החוקרים בזעם. השינוי בהתנהגות הגיע לאחר ימים ארוכים בהם דבק אביו של גולן בהכחשותיו, כך שהמשטרה תפסה את הזעם כסימן חיובי להתקדמות חקירתם. במשטרה טוענים כי יש ראיות חזקות מאוד שמפלילות את ביטון בחשדות המיוחסים לו.

במהלך אחד מדיוני הארכת המעצר של ביטון סיפר נציג המשטרה כי החקירה בעניין "מסיבות החשק" מתנהלת במשך מספר חודשים, וכי "ישנה אינדיקציה לכך שהיו מגעים בין דני ביטון לבנות, שהעידו כי הן קיבלו כסף בעבור המפגשים עמו". לדבריו, התלונה הראשונה בעניינם של החשודים הוגשה במחצית חודש אוגוסט.

גולן עצמו שוחרר ממעצר-בית בסוף השבוע האחרון, השתתף בהפגנת תמיכה שערכו מעריצים לכבודו וטס ללונדון כדי להתרחק מההמולה התקשורתית סביבו. איש יחסי הציבור של גולן, רני רהב, מסר כי הזמר מעוניין לנוח ממאורעות השבועות האחרונים.

צרו איתנו קשר *5988