הזוג רהב-מאיר מסרב לפוליטיקה: סיון לבנט, ידידיה לאלי ישי

העיתונאית סיון רהב-מאיר קיבלה בימים האחרונים הצעה לשיריון ברשימת "הבית היהודי" לכנסת, ואילו בעלה ידידיה מאיר נפגש באחרונה עם אלי ישי שהציע לו להצטרף לרשימתו "העם איתנו" ■ השניים סירבו

ידידיה מאיר וסיון רהב מאיר / צילום: דויד וינוקור
ידידיה מאיר וסיון רהב מאיר / צילום: דויד וינוקור

בני הזוג העיתונאים סיון רהב-מאיר וידידיה מאיר מחוזרים על-ידי המערכת הפוליטית. רהב-מאיר קיבלה בימים האחרונים הצעה לשיריון ברשימת "הבית היהודי" לכנסת, ואילו בעלה נפגש באחרונה עם אלי ישי שהציע לו להצטרף לרשימתו "העם איתנו". השניים סירבו.

הזוג הדתי המשפיע סיון רהב-מאיר וידידיה מאיר נחשב לבעל פוטנציאל אלקטורלי, ביחד או לחוד. היא אשת חדשות ערוץ 2 ובעלת טור ב"ידיעות אחרונות", והוא בעל טור בעיתון "בשבע", תוכנית רדיו בתחנת "קול חי" ועורך המדור "אפעס", ויחד הם מגישים תוכנית זוגית מדי יום שישי בגלי צה"ל.

אתר "שבע" דיווח באחרונה כי ידידיה מאיר, נפגש עם ישי שהציע לו שיריון ברשימתו לכנסת. מאיר שקל במשך יומיים בטרם השיב בשלילה.

היום (א') נודע כי במקביל לפנייה שנעשתה לאשת הטלוויזיה עדן הראל, ממפלגת הבית היהודי פנו גם לרהב-מאיר, ששקלה אף היא את האפשרות אולם מיהרה לסרב לה.

ב"העם איתנו" אישרו את הדברים. מ"הבית היהודי" נמסר: "כשיהיה מה להודיע, נודיע".

בני הזוג מאיר מסרו בתגובה: "בשבועות האחרונים היו כבר ימים שבהם הסתובבנו בבית אחד כחברי כנסת ממפלגות מתחרות. אבל בסופו של דבר שנינו נשארים בעזרת השם בתקשורת".

צרו איתנו קשר *5988