הפנטהאוז המפואר של טומי הילפיגר למכירה ב"מחיר רצפה"

מעצב האופנה הנודע טומי הילפיגר הפחית שוב את מחיר הפנטהאוז שלו במלון פלאזה בניו-יורק, כשהפעם נקבע המחיר ל-50 מיליון דולר בלבד ■ קבלו הצצה בווידאו

טומי הילפינגר בית למכירה/ צילום: מתוך הוידאו
טומי הילפינגר בית למכירה/ צילום: מתוך הוידאו

מעצב האופנה הנודע טומי הילפיגר הפחית שוב את מחיר הפנטהאוז שברשותו במלון פלאזה ניו-יורק והפעם נקבע המחיר ל-50 מיליון דולר בלבד, כך לפי "וול סטריט ג'ורנל".

הדופלקס אשר משתרע על פני 520 מ"ר יוצא ונכנס משוק מכירות הנדל"ן מאז 2013, כאשר הילפיגר ואשתו, רשמו אותו לראשונה ב -80 מיליון דולר. כשזה קרה נחשב הפנטהאוז לאחת הדירות היקרות ביותר בארה"ב.

מאז החלה הצלילה במחיר הפנטהאוז ל- 75 מיליון דולר, ולאחר מכן ל- 68.95 מיליון דולר, ול- 58.9 מיליון דולר עד למחיר המוצע כיום, 50 מיליון דולר.

הדירה ממוקמת בקומות ה-18 וה-19 של מלון הפלאזה וכוללת 4 חדרי שינה עם נוף אל הסנטרל פארק והשדרה החמישית. הילפיגר ורעייתו רכשו למעשה שתי יחידות נפרדות במלון ב -25.5 מיליון דולר כל אחת ב -2008. שתי היחידות שולבו יחד בשיפוץ נרחב כשבשלב מסויים חשב הילפיגר לפרק את היחידות בחזרה ולמכור אותן במחיר שרכש אותן.

הילפיגר ציין בראיון לוול סטריט ג'ורנל שהפנטהאוז אמנם למכירה אבל הוא לא לחוץ וכשיגיע הרוכש המתאים הוא ימכור ואם לא אז הוא פשוט ישמור על הדירה לעצמו.

צרו איתנו קשר *5988