לקראת המיזוג ל-SPAC: איטורו מדווחת על צמיחה של מעל 200% במספר המשתמשים ברבעון הראשון

במהלך הרבעון, בוצעו בפלטפורמה של איטורו מעל 210 מיליון פעולות מסחר, עלייה של 233% • החברה תשיק את אפליקציית eToro Money באנגליה ובאירופה במהלך 2021

יוני אסיא מייסד איטורו / צילום: יח"צ eToro
יוני אסיא מייסד איטורו / צילום: יח"צ eToro

חברת eToro, שפיתחה פלטפורמת מסחר ונמצאת בהליכי מיזוג ל-SPAC בארה"ב, פרסמה היום מספר נתונים עסקיים בנוגע לרבעון הראשון של 2021. החברה הגישה במקביל מסמך רישום (F4) חשאי לרשות ניירות הערך של ארה"ב, SEC, לקראת המיזוג ל-SPAC האמריקאי FinTech Acquisition Corp V. המיזוג מתבצע לפי שווי של 10.4 מיליארד דולר לאיטורו בהשלמת העסקה, המשקף לפעילות החברה שווי (Enterprise Value) של 9.6 מיליארד דולר. השלמת המיזוג צפויה להתבצע במהלך הרבעון השלישי של השנה.

מהנתונים שפרסמה החברה היום עולה כי ברבעון הראשון של 2021 נוספו לה 3.1 מיליון משתמשים חדשים, עלייה של 214% ביחס למספר הנרשמים החדשים ברבעון המקביל ב-2020. במהלך הרבעון, בוצעו בפלטפורמה של איטורו מעל 210 מיליון פעולות מסחר, עלייה של 233%. החברה גם מעדכנת כי תשיק את אפליקציית eToro Money באנגליה ובאירופה במהלך 2021.

יוני אסיא, מייסד-שותף ומנכ"ל איטורו אמר: "שנת 2020 התאפיינה במעורבות גוברת של משקיעים פרטיים בשוק ההון, ומספר שיא של משקיעים פעלו בשווקים באמצעות פלטפורמות השקעה מקוונות. המגמה הזו הואצה בשנת 2021. מומנטום הצמיחה החזק של איטורו נמשך, כאשר ברבעון הראשון לבדו נוספו לאיטורו 3.1 מיליון משתמשים רשומים חדשים. לשם השוואה, במהלך שנת 2020 כולה נוספו לאיטורו 5 מיליון משתמשים".

אסיא הוסיף, כי "חווינו גידול בביקוש למניות ולנכסי קריפטו ברבעון הראשון של השנה, במהלכו בוצעו באיטורו מעל ל-210 מיליון פעולות מסחר. בקרב משקיעים פרטיים בלט ביקוש משמעותי למניות, בייחוד בחודשיים הראשונים של 2021. שוק הקריפטו העולה בסוף שנת 2020 ותחילתה של שנת 2021 הדגיש את גיוון נכסי קריפטו בתיקי ההשקעות של המשקיעים הפרטיים, לצד פופולריות גוברת של מספר נכסי קריפטו. איטורו הוסיפה השנה 7 נכסי קריפטו לפלטפורמה שלה כדי לתמוך בביקוש הגובר ומתכננת להוסיף נכסי קריפטו נוספים".

לדבריו, "בהמשך לרבעון ראשון משמעותי וחזק, איטורו ממוצבת היטב כדי להוסיף ולקחת חלק משמעותי מהשוק הגלובלי הצומח".

צרו איתנו קשר *5988