הפרקליטות: מנכ"ל פסגות לשעבר רועי ורמוס יועמד לדין

זאת בגין עבירות של תרמית בני"ע וקבלת דבר במירמה, ובכפוף לשימוע ■ לצד ורמוס יועמדו לדין בכפוף לשימוע גם שי ירון, דוד אדרי, שי בן-דוד, אהרון נבון וסער וינטראוב

פרקליטות מיסוי וכלכלה הודיעה היום (א') לבא-כוחו של מנכ"ל פסגות לשעבר, רועי ורמוס, כי בכוונתה להעמידו לדין בכפוף לשימוע, זאת בעבירות של תרמית בניירות ערך וקבלת דבר במירמה בנסיבות מחמירות באשר להתנהלות חשבון הנוסטרו של פסגות ניירות ערך.

לצד ורמוס הודיעה הפרקליטות כי בכוונתה להעמיד לדין בכפוף לשימוע גם את שי ירון, דוד אדרי, שי בן-דוד, אהרון נבון וסער וינטראוב.

הפרקליטות הודיעה כי בכוונתה לערוך את השימוע עד סוף חודש מארס 2011.

העבירות לכאורה מתייחסות למכרזי החלף שבוצעו על-ידי המדינה בספטמבר 2007 ובנובמבר 2009 וכן בקשר לעבירות תרמית באג"ח ממשלתיות וקונצרניות בין 2007 ל-2009.

"אין אחיזה לחשדות"

עורכי הדין של ורמוס, ניר כהן ואמיר בן-ארצי, מסרו: "רועי ורמוס הוזמן היום להשמיע את טענותיו בפעם הראשונה בפני הפרקליטות.

"בעצם הזימון לשימוע אין כדי לקבוע דבר. כידוע, השימוע אינו הליך טכני אלא אמור להיות הליך מהותי בו נשמעות ונשקלות הטענות השונות, ואשר מביא לא פען לסגירת תיק החקירה.

"אנו משוכנעים כי כל מי שישמע את טענותיו של ורמוס בראש פתוח ובנפש חפצה, כפי שמחייב הדין, יבין כי אין אחיזה לחשדות שיוחסו לורמוס וכי יש לסגור את התיק נגדו כבר בשלב זה".

עורכות הדין של דוד אדרי, נוית נגב, איריס ניב-סבאג ושרון קליינמן, מסרו כי "דוד אדרי פעל כדין ולא עבר כל עבירה, והדברים יתבררו, ככל שיהיה בכך צורך, בבית המשפט".

צרו איתנו קשר *5988