וונטייז וגלובוס מקס יציעו כרטיסי קולנוע ו-VOD במחירים מוזלים

החבילות המשותפות יהיו על בסיס כרטיסים משולמים מראש ■ החבילה הזולה ביותר תציע 6 כרטיסי קולנוע, בנוסף לחודש מנוי VOD של וונטייז והשכרה אחת של VOD במחיר של 186 שקל

וונטייז / צילום: אתר החברה
וונטייז / צילום: אתר החברה

חברת הטכנולוגיה והפצת תכני הווידאו וונטייז הודיעה היום (ב') על הסכם שיתוף-פעולה עם רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס, במסגרתו הן יציעו חבילות מדיה משותפות, הכוללות בין היתר הנחות לכרטיסי קולנוע ושוברי צפייה בתכני VOD.

החבילות המשותפות יהיו על בסיס כרטיסים משולמים מראש, שיציעו כאמור הטבות משותפות של שתי החברות, כגון כרטיסי קולנוע לבתי הקולנוע שמפעילה גלובוס מקס ביחד עם מנויים חודשיים או שוברי צפייה בתכני SmartVOD של החברה. 

כך למשל, חבילת "מקס מג'יק 6" מציעה 6 כרטיסי קולנוע, בנוסף לחודש מנוי VOD של וונטייז והשכרה אחת של VOD במחיר של 186 שקל. חבילת "מקס מג'יק 12" מציעה 12 כרטיסי קולנוע, בנוסף לחודש מינוי VOD ושתי השכרות VOD.

וונטייז הוקמה ב-2011 ומציעה שירותי תוכן, ביניהם שירות SmartVod, ופועלת ביותר מ-60 מדינות. בשנים 2014 ו-2015 היא גייסה כ-6 מיליון דולר במספר סבבים פרטיים. הגיוס האחרון, ב-2015, התבצע לפי שווי חברה של 30 מיליון דולר "אחרי הכסף".

ביולי השנה החברה החלה בהליכי הנפקה ראשונית (IPO) בבורסה בתל-אביב, אך ההנפקה נכשלה וזכתה לביקושים נמוכים. מניות החברה החלו להיסחר רק בתחילת אוגוסט, לאחר שהחברה הצליחה לגייס רק 16 מיליון שקל ובעיכוב של מספר ימים.

צרו איתנו קשר *5988