אטרקציה חדשה בעיר: רכבת הרים חדשנית על גג עזריאלי

שוברים את הראש מה לעשות עם הילדים? הנה המלצות לאטרקציות חדשות שנפתחו לכבוד הקיץ, בינהן גם רכבת ההרים החדשה על גג עזריאלי בת"א המשלבת בחוויית הנסיעה גם משקפי מציאות מדומה

צ'ק אין, רכבת עזריאלי/ צילום: מתוך הוידאו
צ'ק אין, רכבת עזריאלי/ צילום: מתוך הוידאו

החופש הגדול מכה בנו במלוא עוזו, ואם גם אתם שוברים את הראש מה לעשות עם הילדים - קבלו שתי המלצות לאטרקציות עם טוויסט טכנולוגי מרענן:

האטרקציה הראשונה מוכרת וידועה כבר שנים רבות - קייקי מעיין הגושרים. אלא שכעת מציעים באתר הוותיק לשטים במורד נחל החצבני לתעד את המסע באמצעות אפליקציית ספוט און וידאו.

הרעיון הוא כזה: אחרי שהורדתם את היישומון לנייד שלכם, היא תאתר את מיקום הסירה שעל גביה אתם שוהים, וכך כל מסלול השייט שלכם יתועד ויועבר אליכם ערוך ישירות לנייד. משם כבר תוכלו לשמור, לשתף, להעלות ליו-טיוב ולעשות ככל העולם על רוחכם. רעיון חביב שעלותו, מלבד התשלום עבור מסלול השייט עצמו, היא 29 שקל.

אטרקציה נוספת, חדשה לגמרי, "עזריאלי רייד", רכבת הרים המשלבת את חוויית הנסיעה בה יחד עם משקפי מציאות מדומה. הרכבת נוסעת על גג קניון עזריאלי בתל-אביב במסלול באורך של 140 מטרים, והיא מתאימה לילדים מגיל 4 ומעל לגובה של 95 סנטימטרים. הרכבת פעילה בכל השבוע למעט שבת, והמחיר לנסיעה בה הוא 25 שקל.

צרו איתנו קשר *5988